Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek rendőr, ha a jelenlegi...

Lehetek rendőr, ha a jelenlegi barátom börtönviselt? Nem ismertem még amikor elkövette a bűnt. És rendészeti középsuliba végeztem, persze tovább tanulnék. Kicsit diszkriminációnak érezném, ha ez gond lenne. És ez az álmom..

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat. Nem rossz ember. Kérlek ne ítélkezzetek, ne törjetek pálcát felettünk.

Fontos lenne,hogy tudjam,lehetek-e rendőr így is, vagy nem.



tegnap 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a rendőrségen.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez még távolabbi terv, kb 1 év múlva.. ezért nem megyek be a rendőrségre, ha nem muszáj. Persze hitelesebb információ végett majd nyilván érdeklődők, de azért jó lenne,ha számitanék arra, ha esetlegesen nem lehetnék ez miatt rendőr.
tegnap 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem közrendőr minden további nélkül lehetsz, de a rendőrségen belül is "bizalminak" minősített beosztást nem fognak rád bízni.
ma 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan olvasom. Hiszen nem is ismertem akkor, amikor bűnt követett el. Ráadásul az nem is olyan bűn, ami miatt én kevésbé lehetnék megbízható.

(Ivott és veszekedett egy rokonnal és hirtelen megszúrta). Nem tudom..

ma 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!