Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok a filmek amiket...

Mik azok a filmek amiket egyszer elég volt megnéznetek,többször nem mert annyira agyzsibbasztóak,vagy agyrohasztóak voltak és miért?

Figyelt kérdés

Számomra;

A kilencedik kapu;

A story felvezetés nem volt rossz,de annyira jónak sem mondanám az a tipikus „ok” kategória,kíváncsi voltam,hogy mit hoznak ki belőle reméltem,hogy még tetszeni is fog,de nem így lett,Johny Depp karaktere egy gyenge szar és igazából állandóan az önjelölt sidekick-ként funkcionáló női karakternek kell őt megmentenie akiről amúgy lófüttyöt nem tudunk,egyszerűen nem tudunk meg róla semmit a film során csak annyit,hogy irreálisan zöld szemei vannak és tud levitálni,vagy lebegni,hol eltűnik,hol feltűnik,de ezen kívül a filmben semmit nem árulnak el róla,pl;hogy miért van ott,miért segít a főhősnek meg ilyenek,jó helyesbítek, annyi kederül,hogy ő valószínűleg nem ember.A story részben arra épült,hogy a rossz arcok Lucifert akarják meg idézni egy könyv segítségével,de nem lett belőle semmi,bár nem tudom,hogy miért lett volna jó nekik ha meg idézik őt,lehet tőle 3-at kívánni mint az aranyhaltól vagy mi?!Valami olyasmire számítottam,hogy talán ő lesz a film fő antagonistája ami talán fel is dobta volna a film cselekményét,de sajnos nem így lett,helyette kaptam egy számomra összecsapott finálét.A film szempontjából szükségtelen,egyben érthetetlen sex jelenet+A főszereplő indokolatlanul megnyitja az árnyak birodalmához vezető kaput majd bemegy azon,de nem kapunk választ arra,hogy miért nyitotta meg a kaput,hogy hova lett a sidekick és mi lett a palival… Egy hatalmas kérdőjel volt számomra ez a befejezés de cserébe a film agyzsibbasztó volt,az már biztos hogy többször nem nézem meg.

Ugyan ez a kategória;

Az Eastwick-i boszorkányok

Az Ace ventura filmek

És még sorolhatnám



ma 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Platform 2
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oppenheimer, borzasztó egy film.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!