Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tilthalom le a történet...

Hogyan tilthalom le a történetek megjelenítéseket, facebookon, hogy mások történetét megadva, hogy melyikekét ne lássam, annélkül, hogy tiltanám a követését vagy a profilját illetve oldalát?

Figyelt kérdés
pl. Hogy nem akarom látni milyen történéseket hoz létre, egy adott oldal vagy profil, és így azt ne mutassa nálam. A fb beállítások a történetre finoman szólva is kaki. Semmire se való. arhiválni sem lehet, hiába jelölöm ki hosszan nyomva azt a bal oldali listában akiket felsorol.. Sehol nincs olyan, hogy leiratkozás a történetéről. Ha kizárólag 1 oldal "története" érdekel, akkor ne mutassa a többiét. Csak azt az egyet. Én nem hozok létre ilyeneket. Így nyílván nincs másoknál látható "történetem". De a magam részét is eleve elrejtettném, hogy ne tudjak ott hozzáadni ahol egy (+) -al jelzi háttérben a profilképet rakva.

tegnap 22:06
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezt a hivatkozást találtam (lsd lent), de nem-e tiltja le a hírfolyamból is, a posztolót? Mert a hirfolyam posztját viszont nem biztos, hogy akarnám elrejtetni.. Csak a történet felsorolt listából akarom láthatóságát eltörölni, ahol álló téglalapban egymás mellett mutatja többek létrehozott történeteit és, ha túl sok van akkor, horizontálisan lehet lapozni, de egyikre kattintva, betőlti nagyba böngészőbe, és mint egy menű lenne mutatja bal oldalt egymás alatt felsorolva a megosztót és név mellett, a történet számát, aminél még nem volt megtekintve, történeteit, az ajánló listában a történet megosztókat. De, ha hírfolyamba posztol, akkor azt ne tiltsa..

[link]

tegnap 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!