Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zárlatos hajszárító megégette...

Zárlatos hajszárító megégette a kezemet. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Vendégségben vagyunk, bedugtam a hajszárítót és ahogy bekapcsoltam, pukkant egyet, láttam egy lángcsóvàt, rögtön eldobtam a kezemből de egy helyen megégette a kezemet (fehéres szürke, körülötte piros). Eléggé fàj, ég. Lehet emiatt nagyobb bajom? Ez most áramütés volt? Menjek be az ügyeletre? Le is vàgta az áramot az adott szobában. Vissza kapcsoltuk az áramot, lehet baj?
ma 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben egy temetkezési vállalkozótól árajanlatot kérnék
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akkora bajod lesz most rögtön rohanj be az ügyeletre valószínüleg örök életedre bent fognak tartani. Amúgy nem kell aggódni csak megégetted a kezed, a világon semmi bajod nem lesz, esetleg bekenheted valami krémmel ha nagyon akarod, és mosogasd hideg vízzel. Utána akár be is kötheted, de nem muszáj. Semmi nem fog történni. Ha áramütés lett volna akkor azt érezted volna. Mert az csíp. Ha már nem csak csíp akkor meg észre veszed mert vagy komoly bajod lenne vagy már nem élnél :)
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Az áramütés csíp... lol, nem ártana kipróbálnod (eszedbe ne jusson), mert a hálózati 230v az nem csíp, hanem összerántja az izmokat és bizserget. Ahogyan túl is lehet élni, nem tudom számszerűsíteni, hogy hányszor rázott már meg. Persze ott is maradhattam volna bármelyik alkalommal, nevezzük szerencsének. Kérdező, ezzel felesleges bárhova menned, nem szenvedtél áramütést. Az égési sérüléssel pedig az orvos sem tud mit kezdeni, legfeljebb felír valami krémet a gyorsabb gyógyulás érdekében.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. akkor bizserget. Magasabb fokon nem fogom kipróbálni, de volt ilyen rázós kulcsunk stb és bizserget. Rosszul fogalmaztam ennyi. A lényegen nem változtat.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!