Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kevés kalóriát tartalmazó...

Kevés kalóriát tartalmazó édesség receptek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik barátnőm fogyni szeretne(16, lány, 173 cm, 66 kg), és nem igazán megy neki még ez az édesség elvonás. Tudna valaki egy olyan receptet ajánlani, amelyben nincsen sok kalória, de mégis finom, esetleg hasonlít egy rágcsaféleséghez?


Tudom, van mindenféle gyümölcs, de nem ilyesmit keresek. Előre is köszönöm a válaszokat!


Kérlek, aki nem tud ilyennel szolgálni, ne írjon inkább semmit.



tegnap 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A normál édességek a legjobbak, csak tényleg kis mennyiségben. A napi két kocka csoki sokkal jobban csökkenti az édesség utáni vágyat, mint a sokféle csökkentett kalóriás utánzat.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amióta kalóriát számolok, naponta eszem egy kevés édességet, 2-3 kocka csoki, pár darab keksz vagy hasonló, és szépen, folyamatosan fogyok. Ennyi belefér a keretembe, és nem jön rám az édességvágy, tökéletesen szinten tudom így tartani.

A gyümölcs nekem nem édesség, az a napi étrend része, de más, mint egy desszert vagy csoki.

tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!