Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? A párommal 4 éve vagyunk együt. Többször volt olyan, hogy szexet kezdeményeztett miközben aludt. Szóval aludtunk éjjel 2-3 körül s arra kelek, hogy dörzsöli magát hozzám, áll a farka, hogy ő nagyon kanos szexeljünk már stb.. na én benne voltam ,elég intenzív szex volt beszélt is közben. amíg hirtelen abba nem hagyta, ledobta magát az ágyra, s aludt.. nem ment el, csak szimplán lefordult rólam s aludt.. de másnap vagy nem emlékszik semmire, vagy csak szimpla részketekre, észrevettük, hogy mikor nagyon faradt, gyakoribb de már el is felejtettem ezt mert rég volt már ilyen, egész tegnapig.. tapasztalt valaki hasonlót ?
ma 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvajáró?
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Járkálni nem szokott konkrétan… akár milyen viccesen vagy furan hangzik, szexelni szokott
ma 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:
De úgy bevan indulva, hogy nem mondanád meg hogy “alszik”… nem erőszakos csak dörzsölődik mondja hogy olyan kanos csináljuk már stb
ma 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!