Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy nem látom...

Az lehetséges hogy nem látom magam kívülről, de annyira, hogy minden érzelem kiül a fejemre?

Figyelt kérdés
Vagyis ez nagyon valószínű, csak inkább azt szeretném megtudni hogy ezt hogyan lehetne jobban kordában tartanom, ugyanis majdnem mindenkitől olyan visazajelzéseket kapok hogy ne vágjak arcokat. A másik hogy mostmár nem vagyok jóban senkivel az osztályból (kiutáltak, én is utálom őket),mindig hallom hogy kibeszélnek és hogy ilyenkor az esetek 40%-aban az hogy folyton side eyeolok. És én ezt nem veszem észre maagamon, de mások is mindig mondják hogy fejeket vágok tehaát lehet hogy így tudat alatt ez ilyen őszinte reakció, de nem szeretném hogy ennyire látszon az ellenszenvem. Mit tegyek?

#Side eye
tegnap 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!