Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hónapok óta nincsenek barátaim...

Hónapok óta nincsenek barátaim, úgy érzem már nem lehet barátkozni.Ha próbáltam is, (mindig én kezdeményeztem), akkor sem sikerült. Tudom nem mindig az én hibám, de sztem élőben reménytelen ez a helyzet Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

tegnap 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, amiről le tudsz maradni. Életed végéig szerezhetsz barátokat. Ugyan miért adnád fel? Nem jó körökben mozogsz, ennyi az egész.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy érzem eléggé régóta rossz körökben mozgok.
tegnap 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán tanulj belőle és máshol kezdj el barátokat keresni. Ha van valami hobbid, azzal kapcsolatos találkozók, események, programok tök jók erre. Akkor legalább hozzád hasonló érdeklődési körű emberekkel veszed körbe magad.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak igen, az anime például de felmenni Bp, és a jegy is nagyon drága 9000 Ft.
tegnap 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég kifogás szagú. 🙂 Ha akarsz tenni a magány ellen, hát tegyél. Anime rajongók, talik nem csak Pesten vannak és ha szorosabb barátságot akarsz, amúgysem kéne túl messze keresned, mert nem fogtok tudni sokszor találkozni. Nem tudom milyen messze laksz Pesttől, azért írom. Vannak Fb csoportok a témában, ott is próbálkozhatsz, aztán összefuttok személyesen. Lehetőségek vannak, a többi csak rajtad múlik.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltak ott sikeresen próbálkozásaim....igazából azt sem tudom hogyan kéne ott kezdenem..
tegnap 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem jött be, az nem azt jelenti, hogy ezután sem fog.

Úgy, mint itt velem. Lazán, önmagadat adva. Adott témával kapcsolatban meg pláne könnyű, érdeklődj, kérdezz a témában személyeknél, aztán majd alakul.

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!