Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudja az ember hogy,ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejla2000 kérdése:

Honnan tudja az ember hogy,ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés

Most ezúttal úgy döntöttem itt kérek szerelmi tanácsokat,hátha többre megyek☺️



Tehát lenne egy sztorim, ami úgy kezdődöt hogy, snapen pár hónappal ezelőtt írtam egy fiúval ,elkezdtünk beszélgetni,szóba jött ki miért van stb itt ,és mondta hogy ő szakított 2 hónapja vagy 4 hónapja a barátnőjével ,mert dobta a csaj ,anno 120kg volt és mutatta hogy le fogyott ,meg mesélt magáról, és mondta hogy vannak lányok akikkel most is írogat,olyan képeket is kap tőlük de ő érzelem alapján tudd beindulni...na most ő 20 éves én meg 24😅 és minden lányból kijön ,hogy ki milyen,viszont én szimpatkius vagyok ,és hát rám úgy mond beindult ,mert érez irántam vmit ,nem is ez a lényeg,tehát anno azt mondta nincs instája ,se más fiókja ,én meg töröltem úgy mond a snapem😅és én csak ma tudtam meg hogy követ engem😅mivel meséltem neki anno ,egy olyan sztorit ,amit nem sok embernek mondtam el magamról, emiatt is tudtam meg, hogy vele beszélgetek😄 és mondtam is neki hogy úgy tudtam nincs instája,és azt mondta hogy nem látom hogy ez új profil?És hogy ,akik bekövették azokat vissza követte meg ilyenek,és miattam csinált elvileg instát ,és elég nehezen talált meg engem😅 anno elküldtem neki hogy nézzek ki (az alakom) kissé duci vagyok🥺de azt mondta nincs ezzel baj,tehát ezért is volt szimpatikus nekem😁és írt olyan dolgokat hogy milyen romantikus dolgokat csinálna velem,el vinne vacsorázni stb vavy hasonló (mondott több dolgot de már nem emlékszem😅) olyan kis romatikus dolgokat ,egy kicsit a kor különbség miatt hezitáltam emiatt,éretnek tűnik a korához képest,jó mondjuk igen 20 évesen már illik felnőttek módjára viselkedni,de sokkal másabból viselkedett mint a vele többi egykorú,és némelyik arra se emlékszik tegnap mit beszéltem vele😅de kb 4-5 hónapja lehetett hogy meséltem neki a helyzetemről és emlékszik rá,a képeim is meg vannak neki a barátnőm azt mondta ha 4 hónap után megkeress engem ez jelenthet vmit ,főleg ha ilyen romantikusan bánik velem.



De én nem hiszem,ti mit gondoltok?😄 lenne még 1-2 szerelmi sztorim,aki szívesen tanácsot adna nekem ilyenekbe mert ,attól hogy 24 vagyok egy nagy baj van velem ,hiszékeny és naiv vagyok🥲 tehát szerelmi tanácsokat szívesen hallgatnák,illetve mesélnék róla,hogy mi helyes mi nem😁


ma 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne éld jobban bele magad! Valószínűleg nem talált mást. Rajtad meg látta hogy kis butus naiv kislány vagy. Semmi baj ezzel. Majd felnőttök.

Tini kategória arrébb van!

ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Onnan hogy a halálos ágyadon fekeszel.

Nem bántásból, de sztm nem ő érttebb a koránál, hanem Te vagy kicsit éretlen.

Ez az Insta így úgy is...

Valószínűleg szimpatikus vagy neki, de ilyen írkálgatásokból nem derül ki semmi, írni/ mondani bármit lehet.

Személyes találkozó! Addig semmilyen normális tanácsot nem lehet adni.

Ez se bántás, de több írásjel (.!?).

Sok sikert.

N 32

ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az írásodból kb. 15 évesnek saccolnálak.

Inkább önismereti könyveket ajánlanék, mert áldozat leszel a kapcsolatokban.

ma 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!