Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl rajta magam?

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van egy velem egy idős lány ,aki éveken át szerelmes volt belém és én figyelembe sem vettem,mások véleménye miatt…Viszont nekem is tetszett de sosem mertem emiatt közelebb engedni magamhoz. A helyzet az ,hogy egy ideje azon törtem magam felkeresem aztán elmondom neki,lesz ami lesz. Végül megtudtam ,hogy pasija van és gyereket vár tőle,egyszerűen nemtudom túltenni magam ezen…Volt valaki hasonló helyzetben?
ma 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Úgy, hogy tudom, van még hal a tengerben, ezer és ezer. Nekem is volt egy ilyen nő az életemben, most egy másik férfival van, van kisbaba is. :) Magamban minden jót kívántam neki, és jöhettek az új szerelmek. Lett is.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,rengeteg lány van. Viszont ennyire egysem ragaszkodott hozzám mint ő…És ez ami bánt ,hogy most boldog lehetnék vele,az a baba lehetne a kettőnké ha nem mások véleményét helyeztem volna előbbre.
ma 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!