Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárki, aki IT-s cégnél dolgozi...

Bárki, aki IT-s cégnél dolgozik: jellemzően a munkakezdés hány órától van nálatok? Mennyire van ez szigorúan véve? - baj-e, ha valaki később kezd, de annyival később is végez?

Figyelt kérdés
Pl. 8-kor már kell kezdeni, vagy elég csak 9 - 9:30, vagy.. ?

ma 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Munkahelye válogatja.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
1: na te se a legélesebb kés vagy:-)
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

9 vagy 10 óra a törzsidő kezdete általában.Vagyis, akkor kell kezdeni.


De, függ attól is, hogy üzemeltetés vagy fejlesztés.

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs torzsido, 10 orakor van az elso meeting.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

IT az egy elég tág fogalom... Meg az sem mindegy milyen szinten.

Pl. üzemeltetésnél 24/7 van 1st/2nd levelnek és 3rd leveltől kezdődnek a jobb beosztások jellemzően.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2,3,4,5: Köszi a válaszokat! Amúgy fejlesztés / tesztelés, amire gondoltam, nem üzemeltetés (szerintem az már nem is igazán IT), de köszönöm!
ma 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kötött munkakezdés idő, a megbeszéléseken kell részt venni
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IgaziÚriember ***** válasza:
A meetingek időpontjai fixek, ezeken erősen ajánlott megjelenni egyébként senkit nem érdekel hogy egy nap ki mennyit dolgozik. Sprintek vannak, jira taskok és story pointok amiket te akkor csinálsz meg az adott időintervallumban amikor akarsz, teljesen rugalmas. Nyáron nem nagyon volt olyan nap, hogy 2 órától több effektív munkát végeztem volna.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!