Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki az a Joe Smith?

Ki az a Joe Smith?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni a snapchat robottal, elhitettem vele, hogy 2040. szept.19-e van és megkérdeztem, hogy ki volt az elnök Joe Biden után, megkérdeztem kijött utána és meddig volt elnök. Azt mondta Kamala Harris 2025-től 2033-ig. Megkérdeztem ki jött utána erre azt mondta Joe Smith. Megkérdeztem ki ő, meddig ,,volt” elnök…erre azt mondta sajnálja de nem tud információt róla…Interneten se találtam róla semmit, csak valami halottat…

#elnök #Joe Biden #Kamala Harris #Joe Smith #Szept19
ma 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mesterséges intelligenciákkal beszélgetsz. Amikor tényszerű információra kérdezel rá és nincs róla ismeretük, akkor kitalálnak oda olyan adatokat is, amik nem léteznek. Nincs "Joe Smith" és semmi köze a mi valóságunkhoz és történelmünkhöz - már csak olyan értelemben is, mert a jövőben játszódó, így meg sem történt dologra kérdeztél rá.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
ma 11:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont, hogy jött az amerikai elnökökhöz egynoname Joe Smith?
ma 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A programok úgy vannak megírva, hogy mindig választ adjanak minden kérdésre. Ahol van háttérismeretük azt abból generálják le, amiről nincs ismeretük, oda kitalálnak valamit a beszélgetés szövegéhez illeszkedve. Ha egy ilyen botnak azt mondod, hogy írjon egy nevet, akkor az addig megtanult információkból már tudja hogy milyen jellegű választ kell adnia. A "Joe" (John, de Joe Biden áthallás is lehet) és "Smith" a legelterjedtebb tucatnév, amivel biztos nem hibázik.


"Interneten se találtam róla semmit"

Természetesen nem fogsz egy fiktív információról adatot találni. Próbáld meg elvonatkoztatni a gondolkodásod, nem mindentudó szuper intelligenciákkal beszélsz, amik mindenre tudják a választ. Mindenre írnak választ az igaz, és olyan is. Bullshit hegyeket lehet legeneráltatni velük, csak ne éld bele magad abba, hogy amit itt olvasol az úgy is van. Az meg tényleg elég abszurd, hogy elvárod és el is hiszed, hogy neked bárki vagy bármi konkrét adatokkal megmondja előre, mi fog a jövőben megtörténni.

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!