Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnálod azokat az embereket,...

Sajnálod azokat az embereket, akik ártérben építkeztek, illetve ott van az otthonuk?

Figyelt kérdés
Na és elmennél segíteni zsákokat pakolni, vagy ételt, italt vinni az ott dolgozóknak? Az egy alap, hogy aki ott él, az elmegy gátat építeni, meg a hírességek és politikusok is kapnak egy úgynevezett jó pontot. De aki mondjuk 60 km-re lakik a dunától, az milyen érdekből menjen el ingyen dolgozni, és megvédeni azok értékeit akik mellesleg nem épp szegény emberek, hisz dunai panorámás házuk, vagy villájuk van. Felvételeken látni, néhány elég luxus kinézetű házat. Más mit gondol erről?

ma 19:28
 1/4 anonim válasza:
83%
Aki akar megy, aki nem az nem. Én nem mentem, pedig Duna parti városban lakom. Erre vannak a katonák
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki oda építkezett, azt nem sajnálom. Aki már alapból ott volt, azt igen.


Zsákot pakolni nem megyek, egyrészt azért, mert nekem sem segít télen senki havat lapátolni, másrészt meg mert egy klasszikusan állami feladatról beszélünk, oldják meg. Ha megoldja helyettük folyamatosan a nép, akkor ők sose fogják.

ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennék el, nem az én problémám. Nyilván van bennem empátia, csak tudod én nem azokat sajnálom, akiknek a "tökéletes kilátással" rendelkező házaikat árasztotta el a víz, mivel az ostobaságuk és önhittségük még abban is megakadályozta őket, hogy belegondoljanak abba, hogy mi történhet egy árvíz esetén, aztán meg elhúztak onnan mihamarabb. Íme a tanulság. Én azokat az embereket tisztelem, akik ott voltak, és pakolták a homokzsákokat, nem pedig azokat a burzsujokat, akik így jártak.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azokat akik hülyék na azokat nem sajnálom. Aki lerakja a földszintre mindenét, nem készül fel az árvízre és elviszi mindenét a víz és utána a tv-ben haját tépve üvöltő dervisként követeli a biztosítótól meg az államtól hogy térítsék meg a kárát. Na ezeket nagyon nem...

Akik tudják hova költöztek, olyan a ház hogy elég komoly árt is kibír és lakható marad és minimális pakolással átvészelhető a helyzet azokat még irigylem is kicsit. Ők sokszor még élvezik is ahogy látom a videókon. Sőt mivel Bajához közel lakom és sokszor járok arra, még el is gondolkodtam hogy veszek valami kis kulipintyót Dunafürdőn.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!