Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszelyes uzsorastol...

Mennyire veszelyes uzsorastol keri penzt?

Figyelt kérdés
ma 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem is azzal lenne bajom hogy 100 ezeré 500 ezret kene visszaadnom, hanem azzal, mivan ha nem all le es folyamatosan ker tolem pezt es nem fogom tudni lerazni magamról

Mert ha adnek neki 1x 500 ezret es beken hagyna az tok jo lenne

ma 08:00
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az uzsorás és a bank között nem sok különbség van.

Az uzsorás verőlegényekkel, fenyegetőzéssel, véletlenszerű időközönként érvényesíti az akaratát, a bankok meg az érdekeiket körülbástyázó törvényekkel és viszonylag periodikus időközönként.

Viszont a bankhitelt ha egyszer kinyögted, vélhetően nem fog többé dörömbölni a bank az ajtódon a további járandóságaiért, - helyette inkább megpróbál még egyszer hülyét csinálni belőled.

Én az osztrák sárga bankkal jártam úgy, hogy 250 %-ot fizettem vissza, mire sikerült megszabadulnom tőle, - de amikor eljutottam eddig a pontig, le is léptem innen, mert gátlástalanul lovagolták meg a nyomoromat szemben azzal, hogy ekkor már több, mint 10 éve voltam az ügyfelük.

Normális helyeken kedvezményekkel sarkallják a bankok a hűséges ügyfeleiket további ügyfél hűségre, de velük nem volt ilyen szerencsém!

Ott is hagytam a fenébe őket, mint eb az ürülékét!

Most már kellene nekik sok olyan balek, mint én is voltam, de sok néhai ügyfél gondolkodik úgy, hogy soha többé nem áll velük szóba, - akár milyen néven is próbálnak visszaszivárogni az életébe az ilyenek!

Ahogy ismerem az ilyeneket, most az árvízkárosultakra fognak rászállni - a tőlük elvárható és megszokott gátlástalansággal!

ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ostoba ember fordul bankhoz ennyiért... A mégostobább pedig uzsoráshoz.


Az helyett, hogy pl keresne alkalmi melót pluszba.

Pár maszek meló vagy pl jómagam kimentem németbe 2 hétre fesztiválra 420ezer bumm.


Most pedig jönnek az ünnepek, ilyenkor sok mindent el lehet adni.

Pl tavaly 500 ft-ból csináltam 870ezret.

Ajándék papírdobozt csináltam, megtetszett a célközönségnek. Kis adagot eladtam és a bejövő kesst visszaforgattam több alapanyagba, aztán nagyobbakat is csináltam, utána már speckós sálakat, táskákat.

Lépésről lépésre.


Ne kockáztasd az uzsorást be... Kockáztatod saját és családod, szeretteid épségét.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

1. Amikor elindult a banki kölcsön, szó sem volt arról, hogy a vége 250 % lesz!

2. Olyan munkahelyek is vannak, ahol nem vállalhatsz másodállást!

- Nem vagyok mazochista!

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne akarj többet, ha szerencsétlen vagy. - Ezt tudom csak mondani irományodra 4-es...

Kevés az olyan hely, ami tiltja a másodállást.

Emellett pedig ne feledd, sok megoldás létezik.


Aki nem tudja megoldani a saját dolgait, akkor miről is beszélünk? Minek akar többet, ha nem tud egy lépést előre felfele lépni a lépcsőn?


Talpraesettebbnek kell lenni az életben.


Nem vagyok mazo... - dumát pedig azoktól hallani, akik lusták, buták, mert csak egy befásult nézetet tudnak, mint megoldást.


Kreativitás az élet minden területén jól jön. Ezek szerint számodra nem igen adatott meg.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nemigen érted, hogy vannak olyan szituációk, amikor a "kreativitás" törvényt sértő vagy nem egyeztethető össze egy ember hivatásával! Mindegy! Ez neked akadémiai szint a jelek szerint, - amihez nem vagy még eléggé érett agyilag!
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!