Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temurol rendelt csomagokat...

Temurol rendelt csomagokat nem vettem át időben és elvileg visszakűldik a feladónak. Bújtam a pénzem?

Figyelt kérdés
Első rendelésem volt Packeta pontra irták ki hogy átvehetem, 9.én érkezett és 13.-ig volt átvehető amit én nem is figyeltem sajnos. Ma (szombat 14.-én néztem ) hogy na ma szabad vagyok hátha át lehet venni hétvégén de ha nem akkor majd hétfőn màr lesz időm elmenni érte és látom hogy tegnap delutánig vehettem át az üzletbe és visszakűldték...ez szerintem nagyon kevés idő volt átvételre de nyilván nekem kellett volna figyelni és valakivel elhozatni a csomagot ha tudom vagy oda telefonálni de nem gondoltam hogy ilyen kevés időm van átvenni így most akkor buktam a pénzem és a rendelésem is?

szept. 14. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyből megy a feladóhoz vissza, ugyanúgy megvannak a begyűjtés, depóba szállítás és egyéb lépései egy visszárunak, mint amikor a címzett felé jön.

Fordítottam már vissza tévedésből át nem vett csomagot (más átvételi pontra vitték és más cég is szállította le), csak írni kellett annak a futárszolgálatnak a megfelelő beazonosítási adatokkal, hogy kéred az újbóli kiszállítást. Egy próbát megér rákérdezni a Packetánál, hogy hol van a csomagot, és irányítsák vissza az átvételi pontra.


Ha mégsem jön össze, akkor nyilván visszakapod a pénzed miután átvette a feladó a bontatlan csomagot, hiszen nem történt meg az adásvétel. Ennek lehet pár hét átfutási ideje.

szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Első körben a packeta ügyfélszolgálatával, mihamarabb.
szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a mai napon megpróbálok élő emberrel kommunikálni ez ügyben mert hétvégén csak robottal sikerűlt.
szept. 16. 10:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!