Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes kérdéssel fordulok...

Érdekes kérdéssel fordulok hozzáto, van egy 1 éves mostohatestvérem és egy ideje mindig mesét kapcsolnak neki, mása és a medve aztán úgy látom nem jó hatással van rá mert ideges mikor nézi beleéli magát és érdekes hangokat ad ki mintha kiabálna!?

Figyelt kérdés
szerintetek kihat ez a gyerekre idővel?

szept. 12. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szülei idióták. Mondd meg, hogy én üzenem.

Tönkreteszik a gyerek idegrendszerét a villogó képekkel,

az képváltásokkal, a számára még érthetetlen.

Súlyos egészségügyi, idegrendszeri következményei lesznek,

ha nem hagyják abba.

Az ilyen primitív prolik adják a telefont a gyerek kezébe, ő meg húzogatja az ujjacskáját, mert látja, másol, a hülye szülei meg ujjonganak, hogy zseni ez a gyerek. Na, majd, amikor autista lesz, akkor meg csodálkoznak.

Téged is odavágtak a tv elé?

szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem

vagyis mikor nagyobb voltam de én rengeteget játszottam meg nem voltam lekötve tv-vel

szept. 12. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire fiatalon káros a képernyő, de még óvodás korban is. Fejlődési zavarokat okoz, a korának nem megfelelő (és emiatt nem tudja megérteni, feldolgozni, szorongani kezd) tartalmak fogyasztása is rossz ötlet (még alkalomszerűen is).

Már most hat rá, idővel csak a következményeivel szembesülnek.

szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!