Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel melegszik az auto vize mi...

Fel melegszik az auto vize mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Polo 6n2 1.4mpi az a problémám hogy fel forrt a viz az egyik hütöcsö meleg a másik meg hideg azt mondták hogy a termosztát a gond ki cseréltem ugyan ez a probléma vetem egy újat megint ki cseréltem de nem jutottam előrébb most össze raktam termosztát nélkül így meg jól működik csak annyi hogy nehezebben melegszik meg ha megyek vele és be kapcsolom a fűtési akkor meg el kezd le menni a hő fok, Mi lehet a probléma víz szivattyú vagy a termosztátok rosszak?

szept. 6. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára cserélve a vízpumpa, a feszítőgörgők és a szíj?
szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mostanában lett egyik se ki cserélve
szept. 7. 06:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg valaki azt mondta hogy lehet hengerfejes de ha hengerfejes akkor ha bet van a termosztát mért nem jut át a meleg víz?
szept. 7. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hengerfejes, akkor elég könnyen jutnak olyan dolgok oda, ahova nem kéne. Nézesd meg egy szerelővel.
szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dugulás is lehet vagy hengerfej,

Szerelő megmondja.

szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mahle termosztátot vegyél bele. De rossz vízpumpa esetén nem elégséges vagy nincs vízkeringetés, érdemes lenne ránézni. Nem nagy összeg.
szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!