Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a levelet kapta az ismerős...

Ezt a levelet kapta az ismerősöm. Végzés......2024.szeptember 10-ére kitűzött tárgyalást - hivatalos ok miatt - beállítja, az új tárgyalási napról tájékoztatás fog kapni. Mi lehet a HIVATALOS OK ???

Figyelt kérdés
szept. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például az, hogy nincs kapacitása az adott bíróságnak foglalkozni ezzel az üggyel, és prioritást élveznek más, (valószínűleg súlyosabb) ügyek.
szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Mi az hogy a tárgyalást beállítja?

"tájékoztatás fog kapni"

Ez valami google-fordítós lehúzási kísérlet lehet.

szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem feltétlenül, vannak, akik nem tudnak jól fogalmazni. Legalábbis ebben én nem látom a lehúzásra irányuló szándékot.
szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Gondolod a bíróságon így fogalmaznak? Na ne már.
szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Dehogy gondolom így, szerintem félreértettél. Azt a merész feltételezést viszont megengedem magamnak és fenntartom, hogy a kérdező nem végzett jogot, ahogyan a magyar helyesírás szabályaival sem lehet teljes mértékben tisztában. Legalábbis én ezt értettem helytelen fogalmazás alatt, és nem is próbáltam egy bírósági határozathoz viszonyítani annak tartalmát, hiszen felesleges.
szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!