Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Postaponttal való szállítás...

A Postaponttal való szállítás körülbelül mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Könyveket rendeltem, őket választottam futárszolgálatnak. Mennyi idő alatt érkezhet meg, meddig tudom átvenni a csomagot és igaz, hogy utánvétet is tudok fizetni az automatánál, akár készpénzben?

szept. 3. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Készpénz nem játszik.Ha szerencséd van másnap ott is van és általában négy napig veheted át.
szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete du.3-kor Hatvanban feladtak egy nagy dobozt,másnap hajnalban(~16 óra múlva) megérkezett a postánkra.Az utánvét összegét az átvétel után 12 órával megkapta a feladó-tehát gyorsan.

Más meg 5 munkanap múlva kapta meg a küldeményét...

Egyébként meg más a postapont és az automata.A postapont sokminden lehet,postahivatal,MOL benzinkút,valamilyen bolt amivel a posta szerződést köt hogy ott lehet átvenni a csomagjukat ha nincs pl.a faluban posta.A posta oldalán meg lehet nézni mik a lehetőségek.

szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Te most a kérdésedben 2 különböző dolgot említettél.

Postaponttal nem tudsz rendelni, csak postapontRA (vagyis postára).

Ott általában 4 vagy 5 napig lehet átvenni.

Ha automatába kérted a szállítást, ott is kb. 3-5 nap van az átvételre.

Automatánál csak kártyával tudsz fizetni.

szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!