Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy csinálják azok az...

Ezt hogy csinálják azok az emberek akik elköltöznek mert elegük van a szüleikből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vannak azok az emberek, akik elköltöznek, mert a szüleik vagy az apa, vagy az anya bántja folyamatosan, és ezért elköltöznek, de ezt hogy? Mármint az a kérdésem, hogy honnan szereznek pénzt otthonra, mert ugye a szüleikkel a kapcsolatuk nem jó, és így random elköltöznek, de miből? Honnan szereznek pénzt? Egyik barátjához költözik? Vagy titokban elvesznek pénzt a szuleiktől ? Vagy dolgozik pl a mekiben es abból a penzből költöznek el? Nagyon köszönöm ha meg válaszoljátok hogy nektek ez hogy volt :)

17 F



aug. 31. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valaki a hozzá közel állójához költözik


Valaki spórol, hogy minél messzebb kerüljön tőlük


Valaki meg egyszerűen megengedheti magának


1000 opció van

aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy előtte gondolkodnak,
aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Az úgynevezett MUNKA az, amiből pénzt szereznek. Keress rá a neten, mi az.
szept. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1 #2

#3 tudom mi az a munka :) te viszont keress rá az interneten hogy mi az a tisztelet.

szept. 1. 11:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen igen értem hogy munka de pl ha a szüleik nem engedik hogy munkába mehessenek akkor? Tudom hogy 18 évessen már felnőttek és akkor elmehetnek, de ha elmennének dolgozni akkor hol fognak lakni?
szept. 1. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Albérletben, amit a munkabérükből fizetnek?
szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
szept. 1. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan opció, ha nagyon pénztelen vagy, hogy munka szállással. Pl Győr környékén nagy divat volt egy időben.

Én is így kezdtem. Nekem nem volt elegem, csak nagyon szegény körülményektől kerültem ki.

Fél évig szállón laktam, túlóráztam, spóroltam, aztán dobbantottam.

szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
szept. 3. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nővéremhez költöztem tavaly és utánna el kezdtem dolgozni és idén onnan is el sikerült költöznöm egy kis albérletbe, de magamnak az bőven elég 20l
szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!