Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem spawnol a vasfarmomb...

PETEPARKER kérdése:

Miért nem spawnol a vasfarmomba vasgólem?

Figyelt kérdés

Kezdtem egy új Hardcore-t és megépítettem azt vasfarmot mit álltalába szoktam és mindig tökéletesen működött, de most valamiért nem akarnak spawnolni a vasgólemek. Van mellette egy Pillager Outpost is. Az bezavarhat?


(verzió 1.21)



aug. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Láthatatlanba nem tudjuk megmondani. Egy képet vagy egy leírást küldj a farmról mert így nehéz lesz megállapítani hogy mi a gond.
aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
16 blokkos körzetbe nézd meg hogy nem spawnolt e be valahova golem. nekem is az volt hogy pont egy barlang fölé építettem, oda bespawnolt és amiatt nem működött. az lényeg hogy 16 blokkos körzetbe sehova ne tudjon lespawnolni és ne legyen másik golem se 16 blokkon belül. meg ugye folyamatosan féljen a 3db falusi. igazából más hiba nem lehet
szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
barlang belsejét vagy a környéket fedd le félblokkokkal (az egész blokk alsó felén állókkal)
szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!