Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem hogy a kérdező...

Nem értem hogy a kérdező férfiak nagy része gyakorin csak arról tud írni ,hogy segicség még szűz vagyok most mit csináljak.Jah meg hogy nem lesz soha barátnőm.Én kérdezem hogy akkor most mi van ebben nincs semmi?

Figyelt kérdés

Szerint személy szerint nincs értelme az emberi kapcsolatoknak és a szexnek.

Azért is vagyok kiakadva mert magam is szűz vagyok még se nyavajgok,bár én igaz élvezem is hogy az vagyok.

Tegye túl magát rajta hogy az és néze még az előnyét.

Nagyon menő annak lenni szerintem jó.



aug. 27. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

"Azért is vagyok kiakadva mert magam is szűz vagyok még se nyavajgok"


Hát miért nem? Nyavalyogjál te is.

aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert én boldog vagyok hogy az vagyok.

A szexnek és a párkapcsolatoknak semmi értelme,max egy gyerek ,de az is csak egy alkalom.

aug. 27. 17:52
 3/9 A kérdező kommentje:
A többi alkalom értelmetlen.
aug. 27. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak pasik, lányok is és túlzott nyavajgást nem láttam.
aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A szexnek és a párkapcsolatoknak semmi értelme"


Mondja ezt az, aki egyiket sem tapasztalta még meg. 😏 Te lehet, hogy élvezed, hogy a kutya se nyúlt hozzád világéletedben, de nem mindenki úgy működik, mint te. Másnak vannak érzelmei, testi, lelki vágyai.

aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha bűnben akarsz élni akkor jó.
aug. 27. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Bűnben él és élvezi az életét. Te a bűnre vagy bűntudatra hivatkozva semmit nem csinálsz, és mikor elmegy melletted az élet és meghalsz, akkor jössz rá, hogy nincs utána semmi. Azt az időt kell kihasználni, amit itt töltesz.


Vagy fordítva, ha ilyen valláskárosult vagy: Jézus a bűneidért halt meg. Ha nem bűnözöl, akkor nem volt értelme a halálának, tehát kötelességed annyit elkövetni, hogy egy mártír halálával felérjen.

aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De én nem akarok szexelni.

Meg megházasodni ezt ilyen nehéz elhini

aug. 27. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod.

A másikat meg hagyd békén.

Ha valláskárosult vagy, akkor meg végképp hagyd békén, ne rongáld az életét.

aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!