Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elmúlt időszakban többször...

Start antal kérdése:

Az elmúlt időszakban többször kerestek meg nagy haszonnal kecsegtető lehetőséggel, de a feltétele az anydesk elinditása volt, mondtam hogy már kitöröltem , azt mondták hogy nem mert aktív. Hogyan tudom semlegesiteni?

Figyelt kérdés
Any Desk program

#Any desk törlése.
aug. 26. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefonon? Az alkalmazások listájában és az alkalmazás áruházban kell látnod az állapotát. Ha telepítve van, akkor nem letöltést ír az áruház, hanem futtatást. Ugyanitt kell eltávolítás gombnak is lennie. Az alkalmazások listájában szintén látnod kell, és ott az eltávolítást kiválasztani.
aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anydesk egy távoli asztali alkalmazás, amivel távolról lehet vezérelni más eszközöket, és hozzáférni az azokon tárolt fájlokhoz. Ne legyél ostoba, és ne dőlj be ilyen marhaságoknak, mert ez csak annak kecsegtet haszonnal, akinek bedőlsz és majd esetleg lehúz vagy megzsarol téged ezzel a módszerrel. Ha azt sem tudod, hogy mire való és hogyan működik az anydesk, akkor eszed ágába se jusson letölteni vagy használni. Ha pedig tudnád, nem merülne fel részedről ilyen kérdés.
aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!