Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fűnyíró főtengely ferde, ha...

Fűnyíró főtengely ferde, ha így használva van milyen gondok léphetnek fel, illetve lehet e így használni?

Figyelt kérdés

aug. 25. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen fűnyíró?

Benzines? Villanyos? Akkus? Szíjas?

Látod én kérdezek, mert Te semmit nem mondasz!

Így Uri Gellert kérdezd!

aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne, mert okozhat bajokat. A motor sem szereti az ilyesmit, és az sem egy szerencsés dolog, ha esetleg a rázkódástól lerepül a kés, véletlenszerű irányba. Cseréld ki, vagy javíttasd meg hozzáértővel.
aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1/2

Ne haragudj igazad van

kérdésedre a válasz pedig, hogy benzines fűnyíró

Találkoztam egy sziklával a kert közepén pedig régóta vágom a barátnőmék kertjét és eddig fel sem tűnt. Általában körbejárom fűnyírás előtt a vakondtúrásokat elegyengetem stb. Aztán belehúztam eltörött a penge szerencsére baj nem történt, a földbe állt bele a törött rész. Azonnal leállítottam dobta le magáról a cuccokat és tudtam, hogy volt penge nincs penge és hogy nagyobb baj is lehetett volna.

Megkerestem a törött darabot másnap levettem rola nehézkesen aztán akkor vettem észre, hogy a főtengely is hajolt egy minimálisat vagyis ezt gondoltam aztán megforgattuk úgymar kicsit nagyobb volt mellesleg volt hogy fogott, megakadt.

Mivel eléggé esedékes a fűnyírás már meg szoltak is ezért az lenne a kérdésem ha összerakom(felrakok egy új pengét, meghúzom a csavarokat ha esetleg kilazultak) 1 alkalomra (kb. 1órás) még használható teljes javíttatás előtt? Mert kölcsönkérni fűnyírót nem tudok

Nem értek hozzá, hogy mekkora gondok lehetnek belőle vagy hogy most is mekkora a gond ezért inkább kérdezek itt is mielőtt nagyobb baj keletkezik.

aug. 25. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a válaszom, hogy nem, ferde főtengellyel nem szabad, hovatovább, veszélyes használni egy fűnyírót.
aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jolvan tényleg nem akarok nagyobb bajt szóval inkább szerviz.

A főtengelyt “házilag” kitudnám cserélni? Mármint mennyire kell hozzá érteni egy ilyen főtengely cseréhez?

aug. 26. 01:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne használd mert baleset veszélyes.

Ki kell cserélni.

aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az reménytelenül megrokkant.

Ha netán új késsel beindítanád szétrázna mindent.

Főtengelyt cserélni?

Ha tudnék szerezni elfogadható áron és belevágnék.

Van eszközöm, sok minden.. 50 éve ifjoncként motort generáloztam.

Jó hozzá az előéletem..

aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kicserélni, a szervízbe ki tudják egyengetni. [link]
aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az olajat nem ereszti a szimmeringnél?

Amúgy, valszeg. gazdasági totálkáros a fűnyíró.

aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!