Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigirágó dohányzást imitáló...

Bence0316 kérdése:

A cigirágó dohányzást imitáló edzköznek számít?

Figyelt kérdés
A cigirágóból kifújt porcukorfelhő hasonlít a valódi füstre. A porcukor a dohányfüstöt utánozza vagyis imitálja. Lehet buta kérdés, de szerintem érdekes.

aug. 24. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Van benne porcukor? A klasszikus nem volt több, mint egy rúdba formázott kemény rágó, ami egy filteres szálat utánzó műanyagba volt csomagolva.

Már csak amiatt sem lehetne benne porcukor, mert ha te leszívod a port a tüdődbe, az nagyon szarul esne, ha pedig a szádba kerül akkor azonnal elolvad vagy átázik a nyáltól. Te abból nem fújsz vissza port.

aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rágó külsején van a porcukor. Ha bevesszük a szánkba a papírral együtt a végét és megfújjuk akkor száll ki belőle a porcukor.
aug. 24. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit én láttam, annál ha a rágót ki is vettem a papírjába maradt kifújható cukor.
aug. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!