Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a facebookom....

Feltörték a facebookom. Állítólag valami külföldiek. Vissza tudom szerezni? Lent leirom mi tortent

Figyelt kérdés
Szoval a baratnom kuldott egy uzenetet hogy tudok e segiteni neki visdzaszerezni a facebookjat.. egy telefonszám kellene neki es ami kodot kuldenek nekem irjam le neki.. en ezt megtettem leirtam a kodot amit kuldtek SMS-ben. Persze ez nem a baratnom volt mint kiderult hanem az ovet is feltortek… azota nem tudok belepni es mindenkinek ugyan ezt az uzit kuldi sz enyembol is mar… azota mar a személyimet is elkuldtem a facebook ak hogy vissza szerezzen azt mondtak 48ora amig feldolgozzák.. de a problema az hogy a személyimet mas a vezetéknevem mivel mint facen mert eppen vallok.. szerintetek visdza tudom valahogy szerezni?

aug. 20. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Azert lenne fontos nagyon mert kb 14 eve ezt hasznalom es annyi fénykép van benne amit kuldtem mindenkinek.. a kis fiamrol is es ugy sajnalom ezeket a kepeket videokat
aug. 20. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Innentől már nem rajtad múlik.
aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ket faltörés biztonság be van állítva rajta.. de nem jon smsbe a hitelesítő kod nem ertem miert
aug. 20. 23:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Faktoros csak kijavit a telom
aug. 20. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Be kell allitanod az x faktoros hitelesitest akkor viaazakapod
aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De kedves vagy
aug. 21. 22:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Mintha rosszat mondtam volna
aug. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!