Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Facebookon...

Hogyan lehet a Facebookon megnézni másnak az ismerőseit ha az adott illető úgy állította be hogy láthatatlan legyen?

Figyelt kérdés

hallottam a minap erről és akármennyit keresgélek az ügyben semmit se találok

az érdekelne hogy egyáltalán igaz-e amit hallottam



aug. 18. 20:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen, be lehet állítani, így csak a közös ismerőseiteket láthatod az ismerősei között.
aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Ha úgy állítja be, hogy az ismerősei listáját senki nem láthatja csak ő, akkor nyilván nem láthatod.

De: én pl. úgy jártam, hogy FB feldobott nekem lehetséges ismerősként egy embert, akit utálok, és ott volt, hogy 5 közös ismerősünk van, köztük XX és YY. És XX az az ember volt, akinek amúgy nem láthatom az ismerőseit, de ilyen formán mégis kiderült, hogy az utált emberrel ismerősök. Mondjuk bárcsak ne derült volna ki.

aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Kérd kölcsön a telojat és lesd meg titokban
aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél gerinctelen és túl kíváncsi. Avagy zaklató.
aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%

"túl kíváncsi avagy zaklató"

Ezek szerint a facebook zaklat engem, mert folyamatosan ismerősök ismerőseit kínálgatja nekem. Most jut eszembe, ez egy közösségi oldal, aminek pont ez a lényege...

Van egy csomó helyzet, amikor tökmindegy, mit állított be az illető.

Mondjuk van egy ismerősöd, Peti, aki azt állította be, hogy senki ne lássa az ismerőseit. Majd Peti kiposztol valamit, amit az ismerőseivel oszt meg. 30 ismerőse belájkolja. Te látod a neveket, tehát máris tudod 30 emberről, hogy az ismerősei, anélkül, hogy látnád az ismerősei listáját.

Vagy amit #3-as is írt. Azt hiszed levédted magad, senki nem lát semmit, aztán mégis.

aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Valóban, ez egy közösségi oldal. A súgón is úgy van minden jelezve, hogy ugyan beállíthatod, hogy ne szólhasson hozzá senki, ne láthassa senki stb, de bizonyos esetekben ez mégsem lesz kivitelezhető.

Aki totál titkolózni akar, az ne regisztráljon. Inkább az a gerinctelen, aki beállítja, hogy senki ne lásson semmit, ő meg kukkolja mások profilját.

A neked felajánlott ismerősöknél valóban meg vannak nevezve olyan közös ismerősök, akik rejtik az ismerőseik listáját, így részben mégis látod.

aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha csak nem vagy hacker ,de én ezt nem tanácsolom ,mert bűncselekmény.

aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

6-os... azt is be lehet állítani :)

Az egyéni probléma, ha valaki nincs tisztában dolgokkal.

Kérdezz és ne rinyálj! ><

aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#9 nem lehet, csak azt, hogy ne mutassa a számot, hányan lájkolkák. Attól még ha rákattintasz, ugyanúgy listázza neked.
aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!