Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ilyenkor?(Vinted,Foxpost)

Mi van ilyenkor?(Vinted,Foxpost)

Figyelt kérdés

A mai napon vinteden eladtam egy terméket, majd foxposton automatában adtam fel egy csomagot, viszont miután beütöttem a kódot egy másik csomag benne volt abban a ládában, amit kinyitott a gép.

Ilyenkor mivan? Más is küldhetett az adott embernek csomagot, vagy valaki nem vehette ki a sajátját? Azert kérdem, mert félek hogy valaki, akinek a csomagja benne volt még nem nyitotta ki, és elviszi azt amit feladtam



aug. 11. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem vette ki a sajátját vagy nem zárta be mikor beletette a sajátját. Fel kell hívni a foxpost ügyfélszolgálatot, de ők is fognak keresni előbb-utóbb.
aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor ki kell szedni az ott talalt csomit es haza kell vinni. Az univerzjm ajandeka, Neked! :)
aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annak aránylag kicsi az esélye, hogy számítástechnikai probléma legyen, és a rendszer engedje egy helyre két csomag elhelyezését.

Inkább arra tippelek, hogy a kiszállító rossz helyre rakta a másik csomagot. Tehát jött érte az illető, és kinyílt neki egy üres fiók. (Neked meg lehetett volna ingyen valamid, ha tényleg véletlenül került oda, akkor a CIA se nyomozza ki, hogy te voltál. :)

Telefon a Foxpostnak.

aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fárasztó96 ***** válasza:
Nincs rajta telefonszám? Megérné felhívni, ha volna rajta, vagy email cimre irni, ha csak az van a dobozon
aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi volt rajta, hogy KABÁT, azt meg nem akartam elvinni, nincs szükségem rá. Ami zavar(t) hogy miért volt ott. Remélem mindenesetre megérkezik a csomag a küldöttnek
aug. 13. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nyilván csak viccből írtuk, hogy ki kellett volna venni a másikat. Mi természetesen mindannyian tisztességes úriemberek vagyunk. :)

Mi lett, megérkezett a csomagod?

Szerintem amikor kivette a futár, akkor meglepődött, hogy kettő van benne. És a másikon lévő csomagszám alapján megtette a megteendőket, hogy megkapja a címzett. Főleg, mert jó eséllyel ő maga rontotta el.

aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lengyelországba megy a csomag valószínuleg csak a jövőhéten érkezik meg a csomag. Majd informállak titeket, hogy meglett-e :)
aug. 14. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt nyilván csak viccből írtuk, hogy ki kellett volna venni a másikat. Mi természetesen mindannyian tisztességes úriemberek vagyunk. :)"

En a 2. vagyok, igen poen volt csak... de nem ertekeltetek, le volt pontozva 0%-ra. Viszomt furcsa, h most eltunt a pontozas. :0

aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!