Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó dolog az,hogy minden...

Jó dolog az,hogy minden digitális lesz?

Figyelt kérdés

Én lehet hülye vagyok de úgy érzem az emberiség nem jó felé halad oké értem ha minden digitális valamilyen módon könnyebb az élet de valójában mégsem.Teljesen ráfüggesztik az embereket a kényelemre és szerintem ez nem jó és sebezhetővé is teszi őket.


például szerintem ez sem normális bár tudom létszatra kényelmesebb élet

" Daniaban, telefon nelkul nem tudsz belepni az egeszsegugyi szolgaltatasokba, nem latod az idopontokat, vizsgalati eredmenyeket. De mas teruleten levo szolgaltatasok igenybevetele is sokkal konnyebb okostelefonnal. Mar regen nem hogy keszpenzt, de bankkartyat sem igen fogtam, utazas (berlet, jegy vasarlas), vasarlas sokkal konnyebb."



aug. 11. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a "bölcsességet" mégis honnan szedted? Talán más, érdekes és alapvető dolgokkal kéne foglalkozbod, nagy szabadidődben.
aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem! Várom már nagyon azt az űr felől érkező mágneses vihart, amely észhez téríti az emberiséget, - mert másból nem tanul, csak a katasztrófákból, vagy azokból sem!

Az meg szerintem is abszurd, hogy abból meggazdagodhatnak emberek, hogy ha nem sikerül a modern latrina bejáratánál időre bekrampácsolnod a 256 ASCII karakterből álló jelszavadat, akkor ott foshatod magad tarkón a WC előtt!

Tisztára be vannak dilizve az emberek!

Feláldozzák az emberi kapcsolataikat, a létük érdemi értelmét és sok mindent a digitalizáció oltárán csak azért, mert valakik kitalálták, hogy az a menő vagy haladó! Problémás - szerintem, - amikor már gép mondja az embereknek a kocsiban is - vezetés közben, - hogy "150 méter múlva forduljon a Duna folyóba!" - és a sok őrült hallgat is a digitális parancsra csak azért, mert gyakorlatilag lusta a gondolkodásra, memorizálásra, boldogan hülyül el, ha van, ami megmondja neki időről-időre a tutit!

aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Talán ha tudnád, hogy hogyan működik bármilyen szoftver, mert például jómagad (emberként) fejlesztetted, akkor esetleg nem lennél ennyire dühös arra, amit nem is ismersz.
aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Ezer éve tájékoztatnak, mi várható és nyilván nem pozitív. Csak a példa kedvéért:


[link]


Létrejön a haszontalan réteg, az ember sem marad a régi, totális kontroll alatt tartott világ jön létre.

aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ott rejlik ám a nagy bölcsesség, a burkolt fideszes propagandában, és az benne a legbájosabb, hogy ezt még véletlenül sem veszed észre.
aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

A számítástechnika és az internet egy-egy eszköz, amely javíthat sok területen az emberek életén, de maradjon csak eszköz. Ehhez az kell, hogy az ember józanul viszonyuljon a rendelkezésére álló eszközök felhasználásához és ne járuljon hozzá szolgalelkű droidként önmaga felszámolásához. Aki abban látja a fantáziát, hogy jó ötlet leszokni a gondolkodásról, tegye, de ne is hőbörögjön majd, amikor egy gépnek engedelmeskedve kényszerül elhülyülni, haszontalanná válni vagy annak léte teszi kiüresedetté, tartalmatlanná a gépekkel meghosszabbított életét.

Én mindent meg fogok tenni, hogy ne néhány hatalommániás, gátlástalan rendszergazda irányíthassa az életemet, - tojom le, ha ezért meg is haragszik rám! Ami jelenleg folyik azzal egy olyan társadalmi feszültséget gerjesztenek, amely életre fog kelteni egy önmagát törvényen kívül helyező ellenállást, amely akár a fegyveres erőszakig is el fog menni annak érdekében, hogy ne lehessen erővel belekényszeríteni a jelen jövőbe mutató trendjeibe. "Kommunák" fognak létrejönni, amelyek meg fogják szervezni maguknak a központosítási törekvésekről leválás feltételeit és telibe fogják sz@rni az olyan típusú erőszakot, amely már most is folyik!

aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, aki kiesik a csónakból az már csak kapálózhat a folyóban. És ezért nyilván a víz a hibás.
aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Most ha nem lenne ez a digitális eszköz, én nagyon kétségbeestem volna, hogy honnan tanulom meg önállóan azokat a gyógytorna gyakorlatokat a kezemmel, ameylek a kötelező gyógytorna részei a csuklótörésem után!


Ugyanis a két különböző gyógytornász, SZINTE MERŐBEN(!) másképpen magyarázza a gyakorlatokat. Augusztus van, éljen a szabadságolások időszaka...

aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Inkább az, aki billegteti azt a csónakot. És nem csak úgy véletlenül...

aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A 7. választ beküldő emberkének csak annyit reagálnék, hogy nem attól lesz modern valami, ha megszervezi lépésről lépésre az én életemet és arra sarkall, hogy egy percig se használjam az eszemet! Lehet, hogy neked bolt, közvetlen megélhetésedet szolgálja az emberek tömeges elhülyülése, de ez ettől még nem úgy van, mint ahogyan megpróbálod beállítani. A semmit mondó beszólások sem a haladást szolgálják - a tévképzeteddel ellentétben.

Vitatom, hogy számítógépet, okostelefont, évekig irkált programokat kellene használnia bárkinek is arra, hogy három utcasarokkal odébb megtaláljon egy koszos dohányboltot. És vannak még 2024-ben úgy gondolkodó emberek, hogy nekik elég a szükséges pillanatban rákeresniük a neten arra, amire szükségük van, - nincs igényük arra, hogy ha kell, ha nem a pofájukba toljanak minden lehetséges módon erővel 50000-szer olyan reklámokat, amire semmi szükségük! Az pedig abszurd, hogy hivatásos személyszállító vállalkozó lehet olyan sofőr, aki a tevékenységi körébe tartozó terepet nem ismeri, - mert gps nélkül még otthon, a WC-re sem talál oda! Vissza kellene már térni a Föld légterébe, ember!

aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!