Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányboltos eladóként van...

Dohányboltos eladóként van bárkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot de félek mert semmit nem tudom a különböző dohányokról. Most érettségiztem és jó lenne a pénz hogy eltudjak indulni az életben. Fizetés 450.000 lenne és 25 év alattiként nekem jó első munkahelynél. A főnököt is ismeri az apukám jó barátok de tényleg csak attól félek hogy nem tudom a dohányokat főleg, hogy most márt egységes a csomagolás. Remélem van tapasztalata valakinek.
aug. 10. 20:00
 1/7 anonim válasza:
52%

Fegyverboltos ismerősöm legjobb vevői! Komolyan!


"Dohányboltosnál nem az a kérdés, hogy kirabolják/megtámadják-e, hanem az, hogy mikor?"


Ja, a NAV beküld próbavásárló 18 alattiakat is, főleg nyáron! De ilyen 190 centis, 100 kilós, srácokat, és ha nem kérsz igazolványt, megrakják a popid, meg a boltét is! Olyan 500-1M -re!!!


Meg ugye a sok piás, aki ott tolják egész nap a tüskéket.

aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnod hozzá semmit, csak azt, hogy melyik cigit hol találod, ehhez pedig egyszerű hozzászokni. Ami pedig a vásárlókat illeti, nyilván lehet köztük csöves is, azokat is ki kell szolgálni, elvégre ez egy ilyen világ.
aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#3 Létezik ám világ a gyári munkán kívül is, te droid.
aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg is érdemli azt a pénzt. Magasan a dohányboltosok vannak a bűnelkövetésnek kitéve, sokszor egyedül vannak egy helyiségben. Alacsony forgalmú időszakban csak az elkövető és áldozata van bent.

Statisztika: ~3500 nap alatt 2007 db dohányboltban elkövetett bűncselekmény.

[link]

aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#6 Ha lenne némi közöd az intelligenciához, akkor nem írtál volna le ilyet. Időpazarlás volna külön teszetelni. De ha nagyon szeretnéd, ki is próbálhatod. A mensa online iq tesztje ingyenes, ha azon 125 feletti eredményt érsz el, akkor majd komolyan is veszlek, okoska.
aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiábavaló a szánalmas vergődésed. Mégis miért fizessek, azért, hogy egy hülye okoskodjon nekem? Húzzál vissza a gyártósorra, mert ha nem teljesíted a normát, akkor túlórázni fogsz, vagy kirúgnak, mint macskát...
aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont nyelvtankönyvet sem láttál még közelről, annyi szent. Igaz is, minek dolgoznál vagy tanulnál, ha anyuci és apuci eltartanak, amíg rád nem unnak. Elég fárasztó és unalmas vagy.
aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!