Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Tudok...

Mi lehet a probléma? Tudok ezzel valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy már beállt a menstruációm, de 4 napja késik. Érzékeny a mellem, alig tudok elaludni este, nagyon fáradt vagyok nappal. Az egyik családtagom mondta, hogy hideg vízzel tusoljak le, mert az ugye beindítja a vérkeringést. Kipróbáltam 2 órája, lehet ez kevés idő, de semmi jelet nem látok. Fontos lenne, ha megjönne minél hamarabb, mivel 7 nap múlva tengerben lehetnék. Csak betétet használok. Lehetséges, hogy túlstresszelem és ez az oka a késésnek? Mit tudnék tenni? Előre is köszi a válaszokat!

aug. 9. 15:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért fontos, mert tavaly pont úgy jártam, hogy akkor jött meg mikor nyaraltam. Nagyon rossz volt nézni, hogy a család többi tagja vidáman úszkál, én pedig szomorúan ültem a parton. (elfelejtettem:terhesség kizárt)
aug. 9. 15:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és mennyire rendszeres a ciklusod? Ne stresszelj rá, mert attól is késhet.
aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Tengerbe ne mensizz, mert a capak 100 millio km-rol is kiszagoljak a ver szagat es megtamadnak
aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# nem terveztem, de köszi a tippet:D
aug. 10. 10:41
 5/6 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy ilyenkor pont a melegvíz hatásosabb . :)
aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 napig próbálkoztam mindennel, másnap már meg is jött. Köszönöm a válaszokat!:)
aug. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!