Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene a román...

Valaki segítene a román pótérettségivel kapcsolatban ha borzasztó nehezen megy nekem a román?

Figyelt kérdés
Próbálom megtanulni a leckéket tudok úgy ahogy 8at de még ott is bajom lesz ha kérik például hogy ,,romanul realist" félek hogy elfelejtem melyik is az és rosszat fogok írni.Nem tudom hogyan gyakoroljak mindenből átmentem csak románból nem.3ast kaptam,igaz nem készültem majdnem semmit se amit meg is bántam de már nem tudok mit tenni.A bemagolás is nagyon nehezen megy és összefolyik az egész.Valahogy összekell szedjek egy 5öst de hogy ha nem tudok fogalmazni normálisan románul?Mindenképpen akarok menni egyetemre.Nem vagyok buta de a román teljesen lehúz.Félek hogy megint elhúznak,elszúrtam elsőre de másodjara tényleg nem akarok.Igyekszem de nem tudom mit tanuljak meg pontosan mire összpontosítsak annyira összevan folyva az egész.Tudom,hogy nem nehezek a tételek de nem tudok románul így hát nem sokra megyek azzal,hogy könnyű.Érteni megértem ha nagyon igyekszek és többször átolvasom de mondatokat már nehéz értelmesen megfogalmazzak.

aug. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mi sem értünk románul.
aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,értem.Vannak itt még erdélyi magyarok rajtam kívűl
aug. 6. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy úgy lett 3-as, hogy nem készültél majdnem semmit. Más készüléssel kap ennyit...


Ne teljesen tanuld meg a tételeket, mert az mazochizmus, hanem csak tudj mindegyikből valamit. Én is csak 2 oldalt írtam a 4 helyett, s meglett az 5,70.

aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno a harmadik részhez egy csomóan rosszat írtunk, mégis meglett az 5-ös, ne izgulj.
aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki egy sablont a B ponthoz az I tételnél?:/
aug. 10. 01:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült végül? Ha nem, én segíthetek neked, ha gondolod, online korrepetálni. De a legjobb, ha meg tudod engedni magadnak, járj különórára
szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!