Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az újonc sorozatnal van bármi...

NGYBSZ kérdése:

Az újonc sorozatnal van bármi köze az igazi rendőri munkához? (Itt Magyarországon vagy akár amerikában)

Figyelt kérdés
A sorozat nézése közben el szoktam gondolkozni ezen a kérdésen és a Googleben nem találtam rá választ

aug. 3. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, viszont azért nem ilyen drámai és filmszerű igazából. Én is filóztam rajta de mégiscsak egy sorozat
aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Elég realista sorozat. Meg azt vágod ugye, hogy valós az alapja?
aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Azt azért nem mondanám, hogy realista, de az tény, hogy az alapok valósak. Nyilván nem Mo-on, hanem Amerikában mennek hasonlóan a dolgok.

Viszont a körítés az erősen kitaláció.

Kezdjük ott, hogy az USÁ-ban két oktatási rendszer van: egy magas szintű, a gazdagok meg a szupertehetségesek részére, meg egy alacsony szintű, az eccerű nép számára.

Aki az első rendszerből jön, az nem hülye, hogy rendőr legyen. Abból lesz rendőr többnyire, aki ostoba, tanulatlan. Aki kicsit is értelmesebb, abból rendőrségi vezető lesz. Aki marad sorállományú, az meg még 10 év után se mindig tud reális és jó döntést hozni.

Na jó, ez kicsit sarkítás így leírva, de azért az biztos, hogy elég alacsony szellemi színvonalú az átlagrendőr. Semmiképpen se az az értelmes, azonnal jó döntést hozó szakember, mint ahogy a sorozat mutatja.

Egyes csatornákon dokureality-kban lehet látni, hogy hogyan dolgoznak az amerikai rendőrök. Ha sokan vannak, akkor van 1-2 kettő köztük, akiknek értelmes ötletük van. A többi meg csinálja a baromságot, vagy éppen lelöveti magát ész nélkül. Mire a másik megörül, hogy akkor most ő ott lehet emezzel, és nem kell tovább üldözni az elkövetőt...

aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!