Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul adtam fel a Vinted...

Rosszul adtam fel a Vinted csomagot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán feladtam egy Vinted csomagot. Az easy boxba. Miután beírtam a kódot és kinyílt a retesz, azt jelezte hogy több fiók is nyitva van. Én beraktam az egyikbe a csomagot és bezártam. Viszont miután bezártam akkor vettem észre hogy nem abba a fiókba kellett volna rakni. Így is megfogják találni a futárok a csomagot? Vagy mi lesz?

aug. 3. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem hogy meg fogják találni. Ha ki jönnek szólj nekik, hogy nem ott van ahol kéne lennie. Ennél jobbat én se tudok mondani.
aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fárasztó96 ***** válasza:
69%
Vinted csomag Gls és foxpost automatába vagy gls és packeta átadópontra lehet leadni. Ha easy boxba raktad, akkor az nem vintedes volt... Ügyfélszolgálatot hívd, ahogy tudod
aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Felvettem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, és megoldódott a probléma. És vintedes csomag volt ( easy boxba is lehet vintedes csomagot rendelni)
aug. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!