Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz helyre küldhették a...

Rossz helyre küldhették a csomagot? Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

A DPD küldte az sms-t hogy tegnap jön a csomagom,aztán később hogy sikeresen kézbesítették csak nem nekem. Beszéltem a telefonszámmal aki küldte és azt mondta bedobta a kapun(gondoltam magamba zseniális vagy alig van benne törékeny). De nem a mi kapunkon az biztos. Azt mondta elmegy a házhoz ahova bedobta.

Itt jön a kérdés: Ahova bedobta azok nem adják oda vagy kibontották már ? Simán letagadják akkor mizu? Nem egy olcsó csomagról van szó. Mert biztos vagyok benne hogy nem fogom megkapni. Ilyenor mit lehet csinálni? Fel lehet őket jelenteni vagy értelmetlen?


aug. 1. 10:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nem tudom ezeket Dpd-sek mit kepzelnek magukról múltkor elmentünk nyaralni Pénteken reggelről és semmi értesítés nekem nem jött hogy jönne a csomag vagy valami.. csak már délután kettőkor hogy kézbesítve van a csomagom akkor már nem is tudtam senkinek szólni meg semmi mert senkinél nem volt se kapu kulcs se a ház kulcs semmi azon aggódtam hogy nehogy valaki véletlen bemásszon meglássa mert sajnos látható helyre rakta egész szerdáig amíg haza nem értünk .. hozzáteszem hogy 98 000 Ft-os csomagról van szó….
aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a DPD-s sem lesz sokáig DPD-s...
aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a futár sara.

Mindenképpen tegyél panaszt a DPD-nél hogy legyen nyoma annak hogy kerested a csomagot és hogy a futár ne tudja letagadni a történetet!

aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam ezt a számot(+36 1 501 6200) annyit mondtak hogy a futár szólt a nem tudom kinek és hogy elnézést kérnek :)

Kuvajo mondhatom

aug. 1. 13:29
 5/5 bazaltkaroly ***** válasza:
Azt hívd fel, akitől rendelted. Ő bízta meg őket, így z ő felelőssége i. Ha webshop, akkor intézkedni fognak, ha nem akarják, hogy romoljon a szolgáltatásuk, és az értékelésük.
aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!