Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből lehet rendorsegi ügy?

Ebből lehet rendorsegi ügy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az hogy én csak úgy ott hagytam az albérletem(határozatlan szerzodessel, be voltam jelentkezve)

Volt kb 400 ezer tartozasom mert nem kaptam meg sosem idoben a szamlakat, kaukcio nincsbent es lakasszovetkezeti lakas, mi a legrosszabb ami tortenhet? A lakast rendben hagytam, kipakolva!



aug. 1. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szép viselkedés. Gondolom ellenkező esetben teis örültél volna egy ilyen bérlőnek. Büszke lehetsz magadra, jár a taps.
aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes szerintem:)
aug. 1. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a viharba ne lehetne ebből ügy? Két évig terjedő szabadságvesztés szabható ki. Ennek középértéke 1 év. Ha vannak enyhítő körülmények (pl. büntetlen előélet, megtéríted a kárt), akkor lehet kevesebb. Súlyosító lehet, ha már többször el voltál ítélve, és más egyéb dolgok. És persze minden felmerülő költséget meg kell fizetned, ami ennek a 400 ezernek a sokszorosa lehet.
aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze. Vedd fel a tulajjal a kapcsolatot írásban,hogy hajlandó vagy fizetni.
aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!