Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt zokni, bugyi eladás?

Használt zokni, bugyi eladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sokszor látom már hogy lányok adják el a használt bugyijukat, zoknijukat és nagyon elgondolkodtat, mert nem lenne rossz egy kis plusz bevétel. De olyat is láttam hogy a lábukról képeket adnak el, a vevő igénye szerint. De hol lehet ilyet hirdetni? Én szívesem csinálnám, de csak úgy hogyha teljesen anonim maradhatnék, de viszont nem tudom hogy hogy lehetne kivitelezni azt, hogyha átutalásról lenne szó, vagy ha postán feladom ott is kell név stb. Ennek hogy megy az egész folyamata? Kiváncsi lennék tapasztalatokra aki csinált már ilyesmit. Én azt se tudom, hol kéne vevőket keressek:) Várom a tapasztalatokat, elonyoket-hatranyokat.

júl. 31. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás kategóriában jópár ilyen kérdezőt találsz, akiknek ez a perverziójuk, és biztos vennének is képet, vagy bugyit.


A képküldéshez csinálsz egy kamu facebook fiókot és ott messengerben tudsz képet küldeni. Vagy egy kamu email címről.

Bugyiküldéshez szintén csinálsz egy kamu email címet és valamelyik csomagautomatán keresztül küldözgeted. Csomagfeladáskor pedig egy kitalált nevet/címet adsz meg. Amúgy is kicsi az esélye hogy a címzett visszakeresne téged a megadott címed alapján.


Az anyagi része az így csomagküldésnél megoldható, hogy utánvéttel adod fel, a címzett kifizeti az automatánál és a futárcég fogja neked utalni majd a pénzt (így a címzett itt sem tud lenyomozni).


Viszont ha képeket küldenél, ott ugye az utalás miatt meg kell adni nevet és bankszámla számot...abból viszont nem tudsz más névvel csináltatni magadnak.

júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Először a zoknit, aztán egy bugyit, egy képet a lábadról... Aztán kicsit később magadat...
júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Keress rá itt lábfétises kérdésekre és írj rá a kérdés kiírójára vagy a kommentelőkre. Előbb-utóbb össze fog jönni valami.

Küldésre a foxpostot tudom ajánlani. Ott beregisztrálsz egy kamu névvel és e-mail címmel, utána már egyik vevőd sem tud lekövetni.

Talán a vinted is működik. Én a vinteden vettem már 1-2x használt mamuszt, amibe párszor belevertem és széttéptem.

Ilyen zokni, bugyi, stb dolgokat csak úgy veszek bárkitől is, ha látok 1-2 képet az eladóról, hogy ne az legyen, hogy egy vénasszonytól veszem a cuccokat.

aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szoktam vásárolni, lányok akik komolyan gondolják írjanak;)
aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!