Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem az lenne a bajom lenne,h...

Nekem az lenne a bajom lenne,hogy autó vásárlás előtt allok,és van egy adott ára az autonak,és annyit nem biztos, hogy papíron megkerestem mint a vételára,már régóta gyűjtöm ra a pénzt,5-6 éve,szülinapok, ballagás stb.Okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés

júl. 28. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért okozna? Senki nem fogja megkérdezni egy autóvásárlásnál, hogy honnan van rá pénzed.
júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert 4-5millio értékű az autó, és nem magánszemélyekrol van szó, hanem a Nemzeti Adó és Vámhivatal ről
júl. 28. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És? Nem fognak ezért külön átvilágítani, ebben semmi gyanús nincsen, illetve nem is követtél el semmiféle bűncselekményt a pénz megszerzéséhez. Nem is értem ezt a félelmedet, csak annak van félnivalója, aki illegális úton jutott ennyi pénzhez. Tudtommal az ajándékozás és a spórolás nem illegális tevékenység.
júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a többi megszerzett pénzről, semmilyen papíron nincs, hogy pl a mama adta vagy valami, úgy tudom éves szinten 650e forint bevetlig vagy adó mentes, erről valahogy nem találtam az interneten semmi használható információt, és nem akarom, hogy baj legyen belole
júl. 29. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi már, mint mondtam, egy dolog miatt fog téged keresni a nav a vásárlás után: azért, hogy fizesd be a súlyadót.
júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!