Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neptun kód új egyetem esetén...

Reaper971 kérdése:

Neptun kód új egyetem esetén változik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 éve végeztem az ELTE-n, idén viszont új szakot kezdek más egyetemen. Régi neptunom azt írja, hogy lejárt a jelszó, nem tudok belépni, hozzá tartozó emailre sem emlékszem már, hogy újat kérjek. Felhívtam az ELTE-t, ők azt mondták kioktató stílusban, hogy nem is értik, hogy hogyan gondoltam, hogy miként vinném az ELTE-s neptunom másik intézménybe, az már törlődött miután végeztem. Miközben ismerek több olyat, hogy 2-3 intézmény között ugyanazt a neptunt használták.

Nektek mik a tapasztalataitok?



júl. 26. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatosan ne az előző egyetemeden érdeklődj, hanem ott, ahova felvettek. Tudtommal ugyanaz marad a neptun kódod, csak értelemszerűen azzal az eltés neptunba már nem fogsz tudni belépni.
júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neptun kod nem valtozik, de az uj egyetem neptunjaba kell belepned, masik URL-en.
júl. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, ment a zöld! :)
júl. 27. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem spec valamiert mikor elte utan atmentem ppke-re mas lett a neptunkodom valamiert. Aztan mikor azjelentkeztem a karolira akkor meg ugyanaz volt mint az elte-s… fene erti



De elvileg nem kellene hogy valtozzon a neptun kod :)

júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Classical válasza:
81%

A Neptunkód a személyes adataid alapján generálódik. Ha karakterre pontosan ugyanúgy viszik fel mindkét egyetemen, akkor ugyanaz lesz.


De attól, hogy a kód megegyezik, minden egyetemen teljesen különböző Neptun fiókod lesz (ahogy #2 írta, más url-en is kell belépned).


Természetesen az ELTE-s fiókod sem _törlődött_, de már nem engednek belépni, ha végeztél.

aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, maradt a régi kódom, amint az új egyetem hozzárendelte az email címem a saját neptunjához, már ott is be tudtam vele lépni, mindenkinek köszönöm a válaszokat!
aug. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!