Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valamilyen tehetség...

Van valamilyen tehetség kutató Magyarországon? Szeretek énekelni, viszont X faktort kihagynám Valami más?

Figyelt kérdés

júl. 25. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Konyhafőnök.
júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jászai Mari tér, Budapest. Ott lenne közönséged, s lenne, aki kutatna is utánad.
júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tévében már rég nem tehetségkutatók mennek, hanem énekes-táncos témájú valóságshow-k. Ott sosem lehetnél önmagad ha el is jutsz egy beválogatásig, mert az énekled amit mondanak, azt a ruhát-hajat-sminket kapod amit adnak, és úgy viselkedsz ahogy elvárják. A hangod mellékes, mert oda a felépített dráma és karakterfejlődési ív kell, amit el lehet a képernyőn adni.

És az összes ilyen. Mindig lehet olvasni a direkt kasztingtól elkezdve a megírt háttérsztorikon át a kötelező "spontán" botrányokig amin 1-2 hétig a bulvár is csámcsoghat.

júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem viselnèm el,ha másoknak lenne hatalma felettem,így ahogy leirtad,haj,ruha,stb..

Nem szoktam tv-zni,így nem tudom milyen lehetőségeim lennének.

Köszönöm.

júl. 25. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor önállóan kell karriert építened online-n... Nem pedig másoknak kiszolgáltatva lenni.

Az más, ha befutsz és vannak partnerek, segítő kezek, ám te magad határozol meg dolgokat, szólhatsz bele saját produkciódba.


Élő pl Azariah

júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!