Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossmann rendekésnél ellenőrzk...

Rossmann rendekésnél ellenőrzk, hogy elmúltál 18?

Figyelt kérdés

A rossmannnból szeretnék rendelni, van 1-2 db 18+ termék, de én csak februárban leszek 18.

Az a kérdésem, hogy ha postára rendelem akkor ott le kell ellenőriznijük, hogy elmúltam-e vagy sem?


[+ kérdés] ha nem box-ba rendelem, akkor lehet kézpénzel fizetni?



júl. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinézeted alapján nem fogják tudni hány éves vagy. Különben se foglalkoznak vele. Ha még megkérdez akkor hazudj hogy 18, ilyen egyszerű.
júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Rairjak a csomagra hogy 18+ es ha nem vagy 18+ akkor nem adjak ki a csomagot a postan
júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy írják rá a csomagra a 18+ -ot :D

Amúgy postán pont lesz*rják hogy mi van a csomagban. Kifizeted és kész (igen, lehet készpénzzel is)


Amúgy lehet én vagyok lemaradva, de mondjátok már meg hogy mit lehet venni a Rossmann-ban, amihez be kell tölteni a 18-at? :)

júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve felhasználói fiókoz sem hozhatsz létre amig nem vagy 18.

Idézem az ÁSZF-ből: "A regisztrációra minden vásárlónk jogosult, aki a 18. életévét betöltötte és cselekvőképes, valamint az Európai Unió valamelyik tagállamában lakóhellyel rendelkezik és elfogadható számára a magyar nyelvű kommunikáció."

18 év alatt nem vagy cselekvőképes.

júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rairjak a csomagra hogy muf*sz van benne es ha kiskoru vagy nem veheted at🤣🤣
júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4

Oké, és ezt ki tartja be? :)

Azt hiszem Facebook fiók is 12 vagy 14 éves kor felett lehetne (elvileg)...közben meg már a 8-10 éveseknek is van :D

júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
8 eveseknek a szuleik csinaltak facebookot
júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!