Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a palack visszaváltós...

Ez a palack visszaváltós dolog hogy működik? :D

Figyelt kérdés
Amikor megkapom a utalványt azt az ország területén belül BÁRHOL feltudom használni?

júl. 22. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Az utalványt csak ott tudod beváltani, ahol beváltottad a palackokat. Ha mondjuk a Lidl-be vitted őket, akkor csak ott tudod levásárolni. Bankkártyás utalásnál viszont bárhol le lehet.
júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Az egyest kiegészíteném annyival, hogy ha jól emlékszem akkor ha pl a Lidlben váltod be a palackokat, akkor bármelyik Lidlben le tudod vásárolni az utalványt, nem csak abban ahol a palackokat beváltottad.
júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem érdemesebb letölteni az alkalmazást.
júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le az alkalmazást, utaltasd vissza a pénzt és kész. Akkor bárhol levásárolhatod...
júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazás?
júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
REpont nevű alkalmazást
júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező : sajnos már az első is butaságot ír...

Szóval van az egyutas és a többutas. Előbbit bármelyik gép elfogadja utóbbit csak az amelyik bolt árulja is ( ilyen pl. : a Piroska szörp üvege ).

A gépnél kiválaszthatod, hogy utaljon, jótékonykodni akarsz vagy kupont kérsz. Utóbbi esetén vagy készpénzben kéred vagy a vásárlásodból levonják adott összeget.

Én az Aldi, Lidl boltjaiban vett saját márkás cuccokat rendszeresen Spar géphez viszem vissza, mert az van közel és amikor kutyát sétáltatok kényelmesebb elmenni vele ( bolton kívül van kialakítva egy kicsi rész ott a gép nyilván nem bent, mint pl Aldi esetén).

A kuponon lévő összeg 6 hónapig használható fel és üzletlánconként döntenek arról csak ott vásárolhatod le, ahol gépbe dobáltál vagy többi üzletükben is. Említettem én hova viszem vissza és miért, nos vásárolni nem ott szoktam hanem másik nagyobb Intersparban, tehát ők pl engedik hogy bármelyikben felhasználd.

Röviden kb ennyi a teljesség igénye nélkül ha van kérdés írd! :)

júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Most miert kellett ezt a baromsagot kitalaniuk??

Legtobben ugyis kib*sszak a szemetbe leszarjak az 50 Ft-okat

Lefogadom valamelyik kocsogfejunek a cege csinalja ezt a bulit

júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehet ők is ezzel számoltak, hogy sokan nem fognak foglalkozni ezzel a visszaváltással...így annyiszor 50 forint jön nekik a zsebbe, amennyi üveget nem visznek vissza.
júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#1 Dehogy csak ott tudod miért írsz olyat a kérdezőnek, ami nem igaz?
júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!