Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan csomós lesz a...

Állandóan csomós lesz a hajam, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még tavaly nyáron, augusztusban befestettem a hajamnak egy kis részét kékre (fodrász-al mert azért ilyet nem vállalnék be otthon) s kb két hónapra rá jelentkezett ez a probléma, hogy a tövénél el kezdett eléggé csomósodni hiába fésülöm ki rendesen és rendszeresen (tehát nincs elhanyagolva) pár napra rá megint olyan lesz.

Azóta voltam fodrásznál s még több kéket tettünk bele, de azokon a részeken egyáltalán nincs ilyen gond egyedül a tarkóm közepe fele a haj tövénél csomósodik mint régen is s máshol egyáltalán nem.


A fodrászt aki csinálta elfelejtettem megkérdezni erről...


Ha valamelyikőtöknek szintén be van festve a haja szeretném megkérdezni, hogy nálatok is jelentkezik-e ez a probléma? És ha igen ti mit csináltatok vele?

Ha ezzel valakinek van bármi javaslata vagy tapasztalata akkor nagyon szépen kérem írja ide le vagy akár privátba is jó.


Pici infó a hajamról hátha fontos a kérdés szempontjából:


Sötétszőke, lapockáig érő göndör hajam van s csak a fele van befestve kékkel illetve van még benne pár kék melír csík is.


Előre is köszönöm mindenkinek a választ!


júl. 22. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár lehet a festék hibája is. Sokmindent nem tudsz vele kezdeni, legfeljebb kivasalhatod.
júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!