Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyílt egy nyitott szórakozóhel...

Nyílt egy nyitott szórakozóhely Óbuda szívében, csendes, békés lakótelepen. Tavasztól-őszig hétvégente óriási bulikat tartanak, hajnali 4-5-ig üvöltő, dübörgő zenével. Több száz lakó éjszakáit megkeserítve ezzel. Mit lehetne tenni ezellen?

Figyelt kérdés
Több lakó rendőrségi bejelentést tett, zajszint mérést kértek, stb. Kihez lehet fordulni? Kitől kaphattak engedélyt erre? Csukott ablaknál, füldugóval hallani olykor. A csend miatt költöztünk külkerületbe, de ez már elviselhetetlen. A Sziget oké, tudjuk, hogy 7 nap, ki lehet bírni. De ez az év felében folyamatos, hétvégente végképp. Kihez érdemes fordulni?

júl. 21. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatnál kell megtudni, hogy ki adott erre engedélyt, és ahhoz kell fordulni.
júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. S vajon van esély arra, hogy ne kapjanak engedélyt ilyen szintű zajjal járó bulik megtartására egy LTP. kellős közepén?
júl. 21. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy erre egyáltalán van engedélyük?
júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol van ez a hely?
júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, miről van szó.


Annyira mindig engedélyekre meg önkormányzatra hivatkoznak, hogy meggyőződésem, hogy van valami megállapodás, ami mindenkinek jó. Célszerű lenne olyan helyi önkormányzati képviselőnél jelezni ezt, akit tényleg érdekel az egész: idén két kutyapártos is bekerült. Én Kiss Lászlóban nem bízok.

júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mad Garden, 1033.Miklós téren

Persze biztosan nem tudom, van-e engedély vagy sem.

Hát, Kiss Lászlóban én sem. :/

júl. 21. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze ilyenkor moshatják a kezüket, hogy ők lakodalomra kiadják, de ez akkor is az ő felelősségük.


Szólj, ha van valami fejlemény vagy előrelépés. De lehet, hogy ha ősszel megalakul az új testület, és felveszem a kapcsolatot velük.

júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha történne valami változás.

Olyan jó kis csendes, nyugis kerület volt előtte.

Rendben :)

Köszönöm a válaszokat.

júl. 21. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Jegyzőnél kell panaszt tenni. Aki majd magas ívből tesz rá.
aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Menj le te is bulizni....


Mindjárt máshogy fogsz gondolkozni...

aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!