Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nagyobb a fotópapír...

Miért nagyobb a fotópapír mérete a Pálvölgyinél?

Figyelt kérdés
Szóval nagy arccal felírta nekem ott egy srác, hogy egy 13x18-as papír mérete náluk 12,7x17,8. Igen ám, csak mikor kézhez vettem és bele akartam tenni a 13x18-as méretű keretbe, akkor láttam, hogy valójában a papír mérete 12,7x19,8! Szóval bele kellett nyírbálnom a fotóba. Ez mire jó?
2009. jan. 6. 17:14
 1/1 anonim válasza:
79%
A pontos választ nem tudom, de a Pálvölgyit ha teheted kerüld... mindent megpróbálnak rádsózni akkor is ha nem kell és ezt meg is mondod nekik! Ami azt illeti, mindegy nekik, csak tejelj... :\ Jártam úgy, hogy kértem egy szűrő ajánlatot, hogy mit érdemes használnom ekkor és ekkor és az egyik legdrágább szűrőt akarták rámsózni mondván, hogy ezt bármikor használhatom és a lap cserélhető... na utána végigtalpaltam az ügyet és egyik se kellett volna, sőt, az egész pakkban nem volt olyan ami nekem kell... de nem csak én vagyok ilyen véleménnyel róluk. Ha már valami akkor ArtWork, Digitcam, vagy bármi más...
2009. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!