Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4x4hematoma mellet meg maradt...

4x4hematoma mellet meg maradt valakinél a baba?

Figyelt kérdés
Szóval a helyett az,hogy a tavaj márciusban volt egy vetélésem 9hetesen 6hetes koratol vérzést. Most megint össze jött de 6hetesen megint vérezni kezdtem fel is mentem az ügyeletre egy aprócska hematoma gyógyszer szigorú ágy nyugalom tartom is épp wcere megyek. Ma reggel apró vérzés rá egy órára egyre jobban és jobban jött ügyelet 4x4hematoma baba szivhangja van volt valaki így és meg is meg maradt a baba. Segítsetek már kecsebe vagyok esve
júl. 18. 11:43
 1/4 anonim válasza:
Hogy vagytok most? Bármilyen helyzetből lehet csoda!
júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ő is elment pénteken erős gorcseim voltak ügyelet egyből baba szivhang már nem találtak. Nem tudom mert van ez az orvos vizsgálatot kért azt monda van egy olyan betegség amit örökölni lehet de kevés az esély nálam mivel van már egy 5 éves kislányom de már látták ilyent meg is . Kiderül hogy meg is mi. Nem adom fel a reményt.
júl. 24. 07:20
 3/4 anonim válasza:
Kitartást! :( Sajnálom nagyon.
júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nehéz mert nagyon vártuk de mindent meg fogunk tenni,hogy ez ne forduljon elő mégegyszer.
júl. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!