Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy újra...

Mit csináljak hogy újra tudják írni?

Figyelt kérdés
Régen rengeteget írtam. Tényleg szerettem, írtam füzetbe, Wordbe ami éppen a kezem ügyébe akadt. Laptopomon is van vagy száz megkezdett könyvem (na jó egy kicsit túlzok de tényleg rengeteg van). Csak egy valami a probléma. Ha belekezdtek egy könyvbe az nagyon jó meg nagyon szeretem de aztán 2-6 fejezet után megunom. Nem akarom tovább írni hanem jön egy új ihlet és új könyvet akarok kezdeni. Azzal megint ez lesz. Ez egy ördögi kör amiből nem tudok kiszabadulni. Ezért van annyi megkezdett könyvem. Körülbelül egy éve, abbahagytam az írást mondván hogy ennek nincs értelme. Először nagyon nehéz volt hanyagolni az írást mára teljesen beleszoltam. Viszont most újra fellángolt bennem valami. Az írás, hogy megint írni akarok. Hogy nekem van egy célom, ami megfogalmazódott bennem amikor elkezdtem írni. Szeretném hogy kiadják egy könyvemet. Mindig is ezért írtam. Mert szerettem, és van egy célom. Ebben az egy évben, amiben vissza nyomtam ezt az érzést, teljesen elfelejtettem hogy én valaha könyveket írtam. Viszont most feltört és nem tudom mit kezdjek vele. Félek ha megint elkezdek írni akkor ugyanaz a csalódás fog érni mint eddig. Pedig szeretek írni csak félek. Mit tegyek, teljesen kétségbe vagyok esve?

júl. 18. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Ha szeretnéd hogy egy saját könyvet ki adhass, akkor nem szabad be fejezned pár fejezet után. De nem muszáj sok fejezet. A te könyved lehet egyedi is azzal a 6 fejezettel, ki tudja, lehet világhírű leszel. :D



Sok szerencsét!!!

júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlontúl ragaszkodsz a könyveidhez. Miért nem írsz novellákat? Vagy egyszerű történeteket. Azok nem baj, ha rövidebbek. Számtalan kérdés foglalkozik a kiadás témával itt is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%C3%B6nyvk..


Vannak kiadói hozzászólók is.


DE: a könyvkiadás nem egyszerű, sokba kerül, ls rengeteg a buktatója. Manapság magán kiadást is lehet kezdeményezni, vagy csak megcsináltatni egy nyomdával.

Ha belekezdenél a novella / történet írásba, azokból is lehet csinálni könyvet, antológiát. Az írást viszont ne hagyd abba, főleg, ha örömet okoz, de ne a kiadás miatt írj. Az maximum egy cél, amit el akarsz érni.

júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!