Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyek? Nem...

Szerintetek mi legyek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt nekem kellene már eldöntenem 14 éves fejjel,hogy mi szeretnék lenni,de nem megy.Jó a nyelvérzékem és mivel szeretek a gyerekekkel foglalkozni,arra gondoltam,hogy miután megszerzem a német felsőfokú nyelvvizsgát,külföldön aupair-ként szeretnék dolgozni.Az (is) lenne a kérdésem,hogyha aupairnak készülök,akkor milyen középiskolába/gimnáziumba kell mennem?Mert a nyelvvizsgákat le tudom utána is tenni,csak nem tudom hogy hová menjek továbbtanulni,és van rá 2 hónapom hogy eldöntsem.

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!:)

Bocsi az esetleges helyesírási hibákért.Sietek:)

És Jó Éjszakát!

14/L


2010. okt. 31. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
az au-pair nem normális munka, azt általában azért csinálják emberek hogy megtanuljanak egy nyelvet és közben keressenek némi "zsebpénzt". Egyébként ráérsz még eldönteni, én 18 évesen találtam ki mi szeretnék lenni.
2010. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, gimnáziumba meg bővel elég ha elmész egy rendes gimnáziumba, esetleg valami 5 évfolyamosba. a jobb gimnáziumok között nézelődj. igazából nem az érettségi a fontos, azt mindegy hol szerzed meg, hanem hogy utána hova mész továbbtanulni.
2010. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!