Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan színleljem az ájulást?

Hogyan színleljem az ájulást?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmet meg akarjuk viccelni egy másik barátnőmmel úgy, hogy tettetem az ájulást ő meg kétségbe lesz esve xD Az a problémám, hogy nem tudom hogyan essek, hogy ne törjem be a fejem xD de mégis tünjön ugy, mintha tényleg elájultam volna. A másik, hogy mennyi idő után "térjek magamhoz" hogy ne legyen feltünö.. légyszi segitsetek :D akinek volt már ájulásos tapasztalata legyen szives irja le milyen volt. Köszi..negativumokat mellőzni, csak poén és a barátnőm is annak fogja majd fel..ez egy olyasféle kész átverés :D:D
2009. jan. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
szerintem el fogod rohogni magad :D
2009. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran ájulok, hozzáteszem nem vicces sem nekem sem a környezetemnek. De a poén kedvéért:semmiképp ne nagy mozgás közben csináld, mert olyankor nem szoktak ájulni, mert normális a vérkeringés. Ájulás előtt elkezd zsongani a fej és egyre távolodnak a körülötted levők hangja, eközben hirtelen sötét lesz, gondolom, mert reflexből lecsukódik a szem, de te magad ezt nem érzékeled csak azt hogy sötét van. Ebben az állapotban félig még magadnál vagy így tudod az esést irányítani. Az egész ne tartson tovább 10-20 mp.-nél. Utána teljes erővel le kell valakinek nyomni 2 kézzel a fejed neked pedig fel kell nyomni a fejed. (ő nyomja a fejed, te nyomod a kezét) Így újraindul a vérkeringés ja és persze kell enni csokit és inni vizet! Hajrá!
2009. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
youtubeon van jó pár videó idióta srácokról, akik az osztályteremben direkt ájulnak. Bár ezt nehét úgy csinálni, hogy átverés legyen, mert ezeken épp az a lényeg h a többiek előtt ájul el, és ők meg elkapják és szétröhögik magukat.
2009. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszani nem tudod, de leírom, hogy tudsz mesterségesen elájulni... Ne nagyon próbálassátok, mert baj lehet belőle!

Leguggolsz, mélyeket lélegzel, hirtelen felállsz, nem veszel levegőt, és feszíted magad, mintha kakilnál. :) Ha így nem megy, szorítani kell a torkot/tarkót, persze nem erősen. Ha a barátnőd ott lesz közben akkor nehéz lesz, de csináljátok úgy, hogy kikülditek őt, te elájulsz, a másik barátnőd meg sikít, hogy segítsen... :) Egyik barátnőmnek kb 20 másodpercig tartott az ájulás.

Egyébként nem jó elájulni. Mindent távolról hallasz, elsötétül a kép, aztán egyszer csak felkelsz a földön, és zsibbadsz.

2009. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vááááh köszi szépen de ezt ki kell próbálni..holnap lesz a szivatás..ezt a gugolásos modszert előtte kiprobálom köszi köszi :D
2009. jan. 7. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
régen ugy szórakoztunk a suliban hogy legugoltam vettem 10 mély levegőt feláltam az utolsó levegőt bennt tartottam és egyik társam meg megszoritotta a mellkasomat és kb 3-4 mp múlva elájultam és 10-20 mp múlva felkeltem, nem rossz érzés
2009. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát igazán nem hiszem, h ez poén lenne. A környezetem el tudná mesélni mennyire nem poén, mikor vki összeesik melleted. Én nagyon sokszor ájultam már el. És nekem sem egy nagy élmény. De elmesélem, és hátha rávesz, h ne tedd, mert baromi szar érzés...

Tehát nekem egyszerűen csak jön, állás, ülés közben. Tök mind1. Először fáj a fejem, aztán lassan fekete foltok jelennek meg előttem, a hangok távolodnak, gondolom elfehéredek. Remeg a kezem, aztán elsötétül minden. De viszonylag még érzed, h most összeesel, de már nem tudsz mit tenni. Nekem volt már, h 3-4 percig voltam eszméletlen, de volt, h 20-30 mp után magamhoz tértem. Bár utánna álltalában zavart vagyok, nem tudok összefüggő válaszokat adni, és szemkontaktust sem teremtek. De ezeket csak az elmesélésekből tudom. Én konkrétan nem emlékszem semmire. Szokták mondani, h magamnál vagyok 5-6 perce, de nem emlékszem eggyáltalán.

Szóval nem hiszem ,h ez annyira poén. Nekem sem, mert utánna olyan érzésed van, mintha fejbe vágtak volna, illetve a környezetednek sem, mert rémísztő látvány, és nem vicces...

2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!