Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indiai csalók magyar telefonsz...

Indiai csalók magyar telefonszámról?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt hívott egy 30-as szám, majd kicsit később egy 20-as háromszor, ezeket nem vettem fel, utána még egy másik harmincas, amit már felvettem. Bemutatkozok, sistergés, bemutatkozok még egyszer, erre bele szól valaki angolul erős indiai akcentussal " Hy, my name is "nem értettem mi" Johnson, How are you?". Na itt már rácsaptam a telefont. Valaki találkozott ilyennel?

Nem vagyok annyira fontos ember hogy random külföldiek hívogassanak magyar számokról angol nyelven.


júl. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha esetleg csaló volt, akkor majd lehet a telefonszámládban megmutatkozik.
júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért mutatkozna, ha csak fogadta a hívást Magyarország területén a kérdező?
júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez ilyen piacon beszélgető öreg nénik között terjedő baromság városi legenda amit írsz.


Még ha nemzetközi számot veszel fel, abból is maximum a saját telefonszolgáltatód tudja levenni a romaing hívás díjat, de abból a csaló nem jut pénzhez... De ezek magyar számok voltak.

júl. 11. 19:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi második, az első nem nagyon van képbe...
júl. 11. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már randpm hívásokat magyar telefonszámról, egyszerűen leraktam. A külföldi hívásokat pedig eleve nem veszem fel, kivéve ha a céges számomon hív valaki, és számítok is külföldi hívásra.
júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem érnek ilyen sokkhatások: ha nem jelzi előre valaki szóban vagy sms-ben, hogy telefonon óhajt beszélni velem, esélye nincs!

Ugyanez a helyzet, ha nem ismerős a szám, - nem érdekel, hogy magyar-e vagy mandzsúr... Majd elfárad a telefonálgatásba, - nekem nem kerül pénzembe, hogy egész nap próbálkozik (és meg tudom oldani, hogy csak az ő hívásai ne jussanak be engem zavaró módon)!

Uff! :DDD

júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szélsőséges esetben még spamként is publikálom, aztán már csak magát fogja tudni hívogatni, - aki állandóan foglalt lesz és ezért önmagával sem fog tudni telefonon beszélgetni... :DDD

Hadd dühöngjön, hogy miért nem veszi fel a saját hívásait! :DDD

júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!